Rezidence Podkova

Popis projektu

Rezidence Podkova

Jen pár kroků do přírody a pár zastávek do centra s kompletní občanskou vybaveností v pěší dostupnosti. Standard bytů zahrnuje dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem, podlahy, protipožární, bezpečnostní dveře, keramickou dlažbu, obklady, přípravu na kuchyňskou linku a myčku. Balkony mají mrazuvzdornou protiskluzovou, keramickou dlažbu.

Poslední bytový dům úspěšného projektu vedle bývalého cukrovaru, vilové čtvrti a nekonečné zeleně v Modřanech uzavírá celý areál s prostorným parkem uprostřed. Dispozice 1+kk až 4+kk o velikostech od 28m2 do 118m2 + balkóny nebo terasy.

Popis lokality

Lokalita Modřan, která je součástí Prahy 4 nabízí spoustu lesů, přírodní park Modřanská rokle a kompletní občanskou vybavenost. Školky, školy, obchody, poštu, polikliniku a biograf. Sportovní centrum Hamr, cyklostezky podél Vltavy, tenisové kurty, freestyle park a golfový resort uspokojí všechny příznivce aktivních i pasivních sportovních zážitků. Přímé spojení MHD do centra - 1min pěšky stanice autobusu, 5min pěšky stanice tramvaje, 10min pěšky stanice vlaku.

  • Cena: od 2 854 933 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00021
  • Adresa:Hlavní město Praha, K Vystrkovu
  • Počet bytů:50
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Ing. Matúš Šefara

Ing. Matúš Šefara
Tel.: +420 736 415 714
E-mail:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip