Popis projektu

Byty u Lesoparku

Novostavba s originální architekturou se skládá z 67 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 5+kk, střešních bytů se soukromou zahradou a unikátním výhledem a dvojpatrovými duplexy s předzahrádkami.

Projekt Byty u lesoparku nabízí rezidenční bydlení v žádané lokalitě Prahy 5 - Košíře v těsné blízkosti lesoparku Cibulka. Dům má 67 bytových jednotek s výbornými dispozicemi a prostornými terasami nebo balkónami, zahradami a soukromím společným parkem, dostatek podzemních parkovacích stání a rozlehlé sklepy. Jednotky umístěné na prvním podlaží disponují předzahrádkami. Provedení Standardů zahrnuje dřevěná okna, dřevěné podlahy nebo praktické podlahové topení.

Popis lokality

Lokalita projektu disponuje vším potřebným - obchod a kavárna přímo v objektu. Nespornou výhodou je také dostupnost lesoparku Cibulka nebo přírodního parku Motol. Rychle se dostanete na letiště Václava Havla, a to ne jenom autem, ale i hromadnou dopravou, do OC Nový Smíchov nebo do Galerie Butovice, MHD na Anděl/Smíchov přímo u domu, zastávka metra B - Nové Butovice 3 min. Mateřská i základní škola, včetně německé školy Jinonice jsou vzdáleny jen pár minut chůze, střední i vysoké školy jsou v pohodlném dosahu autobusem nebo tramvají. Umístění projektu tak propojuje klidnou lokalitu se všemi výhodami městského bydlení.

  • Cena: od 5 950 000 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00041
  • Adresa:Hlavní město Praha
  • Počet bytů:67
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip