REZIDENCE MÉLANGE

Popis projektu

REZIDENCE MÉLANGE

Rezidence POD SANTOŠKOU nabízí 34 jednotky. K dispozici jsou byty o velikosti od 35 m2 do 162 m2, od standartních 1+kk do luxusních 4+kk a 5+1, s terasami a výhledem na Vyšehrad.

Byty splňují nejvyšší standardy kvality. Architektura budovy je moderní a je přizpůsobená atmosféře okolí. Z fasády je budova vybavena vysokými okny s nízkými parapety a zábradlím připomínajícím malé balkony. Byty s výhledem do vnitrobloku mají také francouzská okna. Součástí domu je podzemní parkoviště s automobilovým výtahem. K dispozici jsou parkovací místa pro auta na elektrický pohon. V přízemí domu se nacházejí sklepy a místnost pro kola a kočárky.

Popis lokality

Rezidence se nachází na rozhraní Smíchova a Radlic, v klidné ulici, skryté od hluku, přitom nabízí výbornou dostupnost a perfektní občanskou vybavenost: restaurace, kina, noční kluby, alternativní art studia. V docházkové vzdálenosti se nachází OC „Nový Smíchov“. V blízkosti je kulturní centrum umění Meet Factory, open-air kino Výletní Kino a ostatní místa pro volný čas a zábavu. V okolí je několik škol, na příklad Radlická škola se nachází 1,5 km od Rezidence. Metro Anděl a Smíchovské nádraží jsou 10 minut chůze od domu. Nejbližší tramvajová zastávka Braunova, č. 7 a autobusová zastávka Ke Klouce č. 231 se nachází ve vzdálenosti 200 metrů od Rezidence. V blízkosti se nacházejí parky Santoška a Dívčí Hrady a také sportovní centra Motorlet a Radlice s tenisovými kurty, sály pro volejbal, házenou a další sporty.

  • Cena: od 3 544 080 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00029
  • Adresa:Hlavní město Praha, Pod Barvířkou
  • Počet bytů:34
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip