RODINNÉ DOMY VINOŘ

Popis projektu

RODINNÉ DOMY VINOŘ

Projekt zahrnuje výstavbu rodinných a řadových rodinných domů. Ve dvou fázích bude postaveno celkem 37 domů o dispozicích 5+kk – 6+kk, jejichž součástí je i garáž.

Užitná plocha domů je v rozmezí 147 – 188 m2. Domy mají garáž. Rodinné domy a řadové rodinné domy jsou navrženy jako dvoupodlažní, nepodsklepené, s plochou střechou a s garáží. Dle přání zájemce lze dispozice upravit či rozšířit.

Popis lokality

Projekt RD Vinoř se nachází v klidné části Vinoře v blízkosti Ctěnického háje a zámku. Navazuje na stávající zástavbu, která je nedaleko centra obce. Veškerá občanská vybavenost základní škola, mateřská škola, pošta, zdravotní středisko, lékárna, pošta, knihovna, obchody, restaurace a sportovní zařízení naleznete přímo v obci. Velkou výhodou je blízkost OC Letňany s kinem a plaveckým bazénem. Vinoř je dostupná během několika minut z konečné stanice metra C – Letňany. Do Prahy se lze dostat z autobusové zastávky Lohenická, autobus 259 a 375, vzdálené 5 minut pěšky, kde nastoupíte na městskou hromadnou dopravu a v centru města budete během 25 minut.

  • Číslo:D00017
  • Adresa:Hlavní město Praha, Stojická
  • Počet domů:33
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip