Popis projektu

DOMY ŘÍČANY

Nových 12 rodinných domů s praktickou dispozicí 5+kk, venkovní terasou, garáží a zahradou na pozemcích 372 až 516m2.

Podlahové vytápění v přízemí celého domu + ekologický kotel Geminox + sluneční kolektory. Projekt navazuje na původní venkovskou zástavbu bez další zástavby v okolí. Obec Říčany se nachází 20km jihovýchodně od centra Prahy s kompletní občanskou vybaveností a přímým napojením na dálnici a vlak do Prahy. Za lokalitou je podle územního plánu nezastavitelná část, takže zde nemůže vzniknout velký satelit jako v jiných částech.

Popis lokality

Lokalita pro výstavbu se nachází na JV okraji a navazuje na výstavbu individuálního bydlení. Z místa je výhled na nedaleký zalesněný vrch. Nedaleko lokality se nachází centrum Oáza s halou, venkovním bazénem, saunou, tenisovými a beach-volejbalovými kurty a restaurací. Asi 200 m od lokality se nachází soukromá česko-anglická školka Magic Hill. Říčany leží na železniční trati 221 (Praha – Benešov u Prahy). Prochází jimi silnice č. 2: Praha – Kutná Hora – Pardubice, silnice č. 101: Jesenice – Úvaly u Prahy, vychází z nich silnice č. 107: Říčany – Velké Popovice – Týnec nad Sázavou. Napojení na D1 – exit 11. Námi nabízená výstavba se nachází v bezprostřední blízkosti autobusových zastávek Říčany – Marvánek (busy č. 469, č.494 – spojení se žel. stanicemi Říčany nádraží či nádraží Světice), autobus.zastávky Říčany – Voděradská (bus č.428 Mukařov – Jesenice). Vlakové nádraží je vzdálené 2 km. Dostupnost dálnice D1 činí 5 minut jízdy automobilem.

  • Číslo:D00008
  • Adresa:Středočeský, Říčany, Dunajská
  • Počet domů:12
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip