Domy Ruzyně - ZKOLAUDOVÁNO

Popis projektu

Domy Ruzyně - ZKOLAUDOVÁNO

Projekt Domy Ruzyně nabízí rodinné domy o dispozicích 5 + kk až 8 + kk, ve variantách řadových domů, dvojdomů a samostatně stojících domů.

Projekt Domy Ruzyně vznikl jako soubor 20 rodinných domů s dispozicemi 5 + kk až 8 + kk, z toho 12 řadových rodinných domů, 3 dvojdomy a 2 samostatně stojící domy na pozemcích o výměře 176 až 425 m2, užitná plocha domů je od 146 až 285 m2. Projektu disponuje veškerou občanskou vybaveností. V dojezdové vzdálenosti 5 minut autem naleznete OC Šestka a OC Delta, restaurace, pobočku České pošty, mateřské a základní školy, Tělovýchovnou jednotu. Pro odpočinek je možné navštívit jednu z mnoha rekreačních lokalit, jako je obora Hvězda, park Ladronka, Divoká Šárka, nebo areál Bílé hory. Pražská část Ruzyně nabízí velice dobré dopravní spojení s centrem města i s okolím, jak s MHD, na stanici metra A Petřiny přijedete autobusem za 10 minut, tak i autem na pražský okruh a navazující komunikace.

Popis lokality

Lokalita Prahy 6 - Ruzyně je jednou z nejvyhledávanějších rezidenčních lokalit ne jenom kvůli její dobrém dopravním spojení s centrem města, ale i kvůli klidnému prostředí a spousty zelených míst pro vás odpočinek.

  • Číslo:D00056
  • Adresa:Hlavní město Praha, Praha 6, Nalezená
  • Počet domů:20

Prodávající makléř:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Nabízíme 5 nemovitostí z tohoto developerského projektu

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip