NOVÝ KARLÍN - v pěší dostupnosti od stanice metra B Invalidovna

Popis projektu

NOVÝ KARLÍN - v pěší dostupnosti od stanice metra B Invalidovna

NOVÝ KARLÍN - v pěší dostupnosti od stanice metra B Invalidovna a vedle školky a základní školy vyroste 6 nových bytových domů s byty 1+kk až 4+kk o ploše 31m² až 111m² + balkón / terasy nebo předzahrádky.

Novy Karlin nabízí příjemné bydlení ve stále oblíbenější Pražské lokalitě. Místní zástavbu částečně činí původní budovy s dlouhou historií a částečně moderní objekty, které začaly osídlení této čtvrti až během posledních dvaceti pěti let. Díky tomuto jedinečnému architektonickému koktejlu má dnešní Karlín specifickou atmosféru a bezesporu je místem, kde to žije. Budovy našeho projektu svou cihlovou fasádou ctí okolní původní zástavbu a dokonale do ní opticky zapadají. První fáze projektu zahájí kolaudaci v únoru 2026, druha fáze projektu zahájí kolaudaci v září 2026. Standardní provedení již zahrnuje dřevěná eurookna s trojskly, dřevěné parketové podlahy, sanitu Hansgrohe + Laufen, italskou dlažby a obklady Marazzi. V bytě je optický kabel + na všech oknech předokenní žaluzie. Ovládáni mobilem: otevíraní garáže, hlavního vstupu do domu, přivoláni výtahu a ovládaní žaluzií. Další funkce chytré domácnosti možné dokoupit. Rezervační poplatek činí 200 000 Kč včetně DPH a je splatný do 10 pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy (tato částka je součástí kupní ceny). Druhá splátka, 20 % z kupní ceny včetně DPH, je splatná do 10 pracovních dnů od podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní a doplatek, tedy 80 % z kupní ceny včetně DPH (bez rezervačního poplatku), bude uhrazen na základě výzvy od investora po vydání kolaudačního souhlasu a podání návrhu na vklad prohlášení vlastníka.

Popis lokality

Karlín nabízí doslova na každém kroku pestré množství kvalitních restaurací s českou a světovou kuchyní, kaváren s lahodnou kávou, domácím pečivem, a samozřejmě i kulturní událostí v oblasti divadla, filmu, hudby nebo výtvarného umění. Rodiny s dětmi najdou klid v místní zeleni, sportovci uvítají cyklostezky, golfové hřiště, skatepark a další místní multifunkční areály. K procházkám a odpočinku nabízí Rohanský ostrov u Vltavy, Park Vítkov, Kaizlovy + Sudkovy sady. Karlín disponuje kompletní občanskou vybaveností a perfektním dopravním spojením do / z centra. Stanice metra B invalidovna + tramvajové zastávky Invalidovna a Urxova jsou v pěší dostupnosti.

  • Cena: od 5 384 243 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00055
  • Adresa:Hlavní město Praha, Praha 8, Za invalidovnou
  • Počet bytů:228
  • Počet domů:6
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Ing. Matúš Šefara

Ing. Matúš Šefara
Tel.: +420 736 415 714
E-mail:

Nabízíme 5 nemovitostí z tohoto developerského projektu

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip