Byty u Hvězdy - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Popis projektu

Byty u Hvězdy - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Projekt Byty u Hvězdy se skládá z 11 bytových jednotek v atraktivní lokalitě Praha 6 – Břevnov. Součástí projektu jsou stání v garážích a sklepy. K užívání je společná, multifunkční zahrada ve vnitrobloku.

Projekt Byty u Hvězdy je pojat jako moderní butiková forma bydlení s jedinečným vlastním vnitroblokem. Jedná se o třípodlažní podsklepený objekt s výtahem a s obytným podkrovím respektující stávající zástavbu rezidenční části Prahy - 6. Bytový dům je projektován ve vysokém standardu, a s osvědčenými hi-technologiemi. Každý z bytů má své specifické řešení a bude mít nadstandardní vybavení. Všechny byty mají podlahové vytápění, dřevěná euro okna a exkluzivní interiérové dveře. Ke každému bytu náleží parkovací stání v objektu a sklepní kóje. Projekt využívá stávající sklípek a výklenek, které jsou vyhloubeny v pískovcové skále, jako zázemí pro různé aktivity včetně grilování na otevřeném ohništi nebo pro zřízení společného vinného sklepa. Unikátní součástí tohoto projektu je už zmíněná pískovcová skála která vytváří přirozenou ochranu pozemku ze severovýchodu.

Popis lokality

Za pár minut se dostanete do centra, nebo na Pražský hrad, příroda máte na dosah, jako i velké množství restaurací v okolí. V bezprostřední blízkosti se nachází autobusová a tramvajová zastávka Sídliště Petřiny, metro Petřiny je rovněž v docházkové vzdálenosti. Nachází se zde i několik obchodů s potravinami, v širším okolí najdete různé supermarkety, vše v dojezdové vzdálenosti do cca 10 minut. A také i obchodní centrum Metropole Zličín, či IKEA. Na letiště Václava Havla se dostanete veřejnou dopravou nebo autem za pouhých 9 minut.

  • Cena: od 8 249 340 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00050
  • Adresa:Hlavní město Praha, Praha 6, Sestupná
  • Počet bytů:11
  • Jsou v objektu garáže:Ano
  • Topení: Lokální - plynové, Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické, Ústřední - plynové, Ústřední - tuhá paliva

Prodávající makléř:

Sanja Filipović
Tel.: +420 606 909 429
E-mail:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Nabízíme 7 nemovitostí z tohoto developerského projektu

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip