Popis projektu

Byty Praha 7

Projekt Byty Praha 7 nabízí 15 bytových jednotek v klidné ulici Malá Plynární v samém srci Holešovic. V nabídce jsou byty dispozici 1+kk až 3+kk, o velikosti od 46m2 až 86m2. Ke každému bytu náleží sklepní kóje.

Dům byl postaven v roce 1924, nyní prošel kompletní citlivou rekonstrukcí: vchod do domu, byty splňující požadavky moderního bydlení, posezení ve společném dvoře, nový výtah, opravené interiéry. Byty jsou připraveny k okamžitému nastěhování.

Popis lokality

Projekt dává možnost příjemného bydlení v širším centru Prahy kde je všude blízko a kde jsou nepřeberné možnosti kulturního či sportovního vyžití. V okolí domu je kompletní občanská vybavenost, podtržená výbornou dopravní dostupností jak vozem, tak MHD. Během několika minut se pěšky dostanete na metro Nádraží Holešovice, zastávku tramvaje či vlakové nádraží. Zároveň zde také naleznete řadu skvělých restaurací, kaváren a bister. Celkově se v tomto projektu kloubí vše, co se od bydlení ve městě očekává.

  • Číslo:D00048
  • Adresa:Hlavní město Praha, Praha 7, Malá Plynární
  • Počet bytů:15

Prodávající makléř:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip