Byty Developerské projekty Domy Pozemky Reference

Reference


Prodat nebo pronajmout umí každá realitka. Realpartners nás mile překvapili i svými navazujícími službami. Zařídili nám instalaci kuchyně i montáž nábytku. A navíc se slevou.

Dana Šámalová, 39 let, inženýrka chemie


Ochota, vstřícnost, seriózní jednání. Realpartners mohu jen doporučit.

Ing. Petra Hazova, managerka bankovních produktů


Konečně máme své hnízdečko v místě našich snů! Velká databáze a ochota, velká spokojenost a radost.

Petr a Jana Moudří, 25 let


RealPartners jsou skuteční partneři. Díky nim jsem dostal za svůj dům cenu, kterou si skutečně zaslouží.

Jan Roháč, 48 let, podnikatel


Přes Realpartners jsem koupil byt v projektu Rokytka. Veškerá komunikace probíhala rychle, jasně a srozumitelně. Oceňuji ochotu makléře přizpůsobit se mým časovým možnostem, jeho dobré rady při výběru bytu týkající se dispozice. Realpartners DOPORUČUJI!

Martin Dejmek


Mám velmi dobrou zkušenost s prodejem mého domu .Využila jsem služby Realpartners a byla jsem moc spokojená s jejich profesionálním přístupem a s právním servisem. Dům se prodal do 5 měsíců a za lepší cenu než jsem doufala.

Ivana Kaděrová


Na Realpartners oceňuji zejména následný servis po koupi bytu 3+kk v novostavbě Praze, pomohli s drobnými stavebními úpravami a vybavením bytu.

Vasil Dolynych


Jsem velmi spokojen se spoluprací s Realpartners při hledání, výběru a následné koupi bytu v Praze. Na vyhledávání vhodného bytu jsem neměl čas, proto jsem se obrátil na realitní kancelář, která velmi rychle předložila výběr vhodných bytů přesně podle mých požadavků a vyhověla i poměrně krátkým časovým lhůtám.

Ivo Strejček


Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip