Byty Developerské projekty Domy Pozemky Reference

Rezidence Podkova - šťastné bydlení na čtyřce

Popis projektu

Rezidence Podkova - šťastné bydlení na čtyřce

Standard bytů zahrnuje dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem, podlahy, protipožární, bezpečnostní, více zámkové dveře, keramickou dlažbu, obklady, přípravu na kuchyňskou linku a myčku. Terasy mají mrazuvzdornou protiskluzovou, keramickou dlažbu.

Nová, 15-ti podlažní věž s krásnými výhledy na Vltavu je situována vedle bývalého cukrovaru, vilové čtvrti a nekonečné zeleně v Modřanech. Součástí projektu jsou další 3 bytové domy o 7 resp. 4.patrech s prostorným parkem uprostřed.

Popis lokality

Lokalita Modřan, která je součástí Prahy 4 nabízí spoustu lesů, přírodní park Modřanská rokle a kompletní občanskou vybavenost. Školky, školy, obchody, poštu, polikliniku a biograf. Sportovní centrum Hamr, cyklostezky podél Vltavy, tenisové kurty, freestyle park a golfový resort uspokojí všechny příznivce aktivních i pasivních sportovních zážitků. Přímé spojení MHD do centra - 1min pěšky stanice autobusu, 5min pěšky stanice tramvaje, 10min pěšky stanice vlaku. Ke každému bytu se dokupuje stání a sklep v podzemních garážích.

  • Cena: od 4 349 807 Kč
  • Poznámka: za nemovitost
  • Číslo: D00021
  • Adresa: Hlavní město Praha, Praha 4, K Vystrkovu
  • Byty - počet: 70
  • Jsou v objektu garáže: Ano

Prodávající makléř:

Ing. Matúš Šefara
Tel.: +420 736 415 714
E-mail:

Rydlo Václav
Tel.: +420 604 602 662
E-mail:

Nabízíme 54 nemovitostí z tohoto developerského projektu

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip